Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ambra Meda fiton luftën me kancerin, spitali gjerman festë të premten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo u bë personazhi më i dashur edhe më frymëzues i rrjeteve sociale ku dhe angazhimi për t’i ardhur në ndihmë ishte befasues. Ambra Meda, luftoi në një betejë të gjatë me sëmundjen e kancerit dhe ia doli. Ambrës, pas shumë e shumë terapish e stërmundimesh, kanë nisur t’i dalin edhe flokët e para.

Ajo ndau me gjithë ndjekësit dhe mbështetësit e saj këtë moment kaq emocionues.

Spitali “Shvabing”,  ku Ambra ka qenë shtruar prej 18 muajsh, organizon të premten, një feste të madhe për shërimin e saj. Ata e kanë quajtur këtë rast, si një shembull që një vajzë shqiptare i dha botës në luften kundër kancerit dhe si një frymezim për të gjithe femijet e prekur nga sëmundje te tilla.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img