Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Ambasadorja Yuri Kim takohet me Ardi Veliun: Çfarë më garantoi për zgjedhjet e 25 prillit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është takur sot me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardiu Veliun, ku kanë diskutuar mbi përgatitjet për zgjedhjet e 25 prillit.

Në një postim në Twitter Kim shkruan se gjatë këtij takimi, Veliu konfirmoi detyrën e oficerëve për të qenë të panashëm dhe profesionistë në ruajtjen e sigurisë publike gjatë dhe pas zgjedhjeve.

“Me Drejtorin e Përgjithshëm Ardi Veliu diskutuam për përgatitjet për zgjedhjet e 25 prillit. Veliu konfirmoi detyrën e punonjësve të policisë për të qenë profesionistë dhe të paanshëm në zbatimin e ligjit dhe ruajtjen e rendit publik para, gjatë dhe pas zgjedhjeve”, shkruan Kim në Twitter.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img