Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Ambasadorja Yuri Kim qëllon me mitraloz dhe pistoletë në bazën e Bizës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim, e shoqëruar nga ministri Niko Peleshi ka qenë dy ditë më parë në bazën stërvitore të Bizës, ku janë trupat që kanë ardhur në Shqipëri në kuadër Defender Europe 21.

SIç shihet nga pmajet që janë publikuar sot, krejt pa komplekse diplomatja e lartë amerikane në Tiranë, është shtrirë në tokë bashkë me një ushtarë dhe qëllon me mitraloz. Në një foto tjetër ajo shfaqet duke shënjestruar dhe qëlluar me pistoletë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img