Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ambasadorja Kim uron shqip: Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e Krishtlindjes dhe Vitin e Ri.

Ambasadorja ka zgjedhur disa fjalë shqip për të uruar Krishtlindjet, teksa ka postuar edhe foto nga pema e Krishtlindjes.

“Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri! Ju uroj ju dhe familjen tuaj një Krishtlindje të mrekullueshme dhe një Vit të Ri të lumtur!”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img