Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Ambasadorja Kim u drejtohet kandidatëve të 6 marsit: Nëse sponsori juaj është një i “shënjestruar” nga SHBA për korrupsion, çfarë u premtoni votuesve?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim u është drejtuar me një pyetje kandidatëve për zgjedhjet e 6 marsit.

Me anë të një postimi në twitter ajo u drejtohet kandidatëve duke shtruar pyetjen “Nëse sponsori juaj kryesor është dikush i “shënjuar” nga SHBA për korrupsion të konsiderueshëm, çfarë saktësisht po u premtoni votuesve?”.

albsig

spring

“Pyetje për kandidatët: Nëse sponsori juaj kryesor është dikush i shënjuar nga SHBA për korrupsion të konsiderueshëm, çfarë saktësisht po u premtoni votuesve? Kush do t’ju zotërojë nëse fitoni dhe çfarë do t’i detyroheni atyre? Çfarë duhet të presin shqiptarët? Çfarë duhet të presin SHBA?”shkruan Kim në postimin e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img