Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ambasadorja Kim ndjek procesin në Durrës, mesazh qytetarëve: Votoni është e drejta juaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ndodhet në Durrës për të vëzhguar procesin zgjedhor nga afër.

Ajo ka qenë për të ndjekur procesin në qendrën e votimit në lagjen 17 të qytetit bregdetar.

albsig

Ambasadorja u ka bërë thirrje qytetarëve të votojnë duke thënë se është e drejta dhe përgjegjësia e çdo qytetari.

“Është kënaqësi të shikojmë këto qendra votimi që procesi po ecën mirë dhe janë të mirëpajisura. Vota është e drejta juaj dhe përgjegjësia juaj, kështu që votoni”, ishte mesazhi i saj për shqiptarët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img