Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ambasadorja Kim kalon fundjavën në Dhërmi: E mrekullushme të shohësh miq të vjetër dhe të bësh miq të rinj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë në qytetin bregdetar Vlorë, larg politikës.

Kim ka vizituar Dhërminë, ku përpos natyrës, ka zhvilluar takime edhe me qytetarët. Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet me një bebe në krahë, më pas duke zhvilluar një bisedë me disa të moshuar dhe me disa të rinj.

E mrekullushme të shohësh miq të vjetër, të bësh miq të rinj, të flasësh për familjet tona dhe të qeshim sëbashku, dhe të admirosh bukuritë e Dhërmiut,” shkruan ambasadorja në postimin e saj.

Më shumë

spot_img
spot_img