Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Ambasadorja Kim e mahnitur nga shqiptarja Dua Lipa: Ajo është një super yll, në skenë dhe jashtë saj!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka darkuar mbrëmjen e djeshme me këngëtaren e famshme shqiptare Dua Lipa. E mahnitur, diplomatja e lartë amerikane thotë se Dua është një super yll, në skenë dhe jashtë saj.

Bashkë me to, ka qenë dhe partneri i këngëtares dhe familja e saj.

“E lumtur të kisha Dua Lipën dhe familjen e saj, Anëar Hadid, Arben dhe Kuj Durollari, për darkë. Bisedë e mahnitshme në lidhje me njohjen e fuqisë dhe përgjegjësisë që të gjithë kemi (edhe nëse nuk e kemi zgjuar akoma) për ta bërë botën thjesht pak më të mirë, secili në mënyrën tonë. Dua është një super yll i mirëfilltë jashtë skenës, aq më shumë sa dhe në të”, shkruan Kim.

Screenshot 1 60
Ambasadorja Kim dhe shqiptarja Dua Lipa
Artikulli paraprakMapo
Artikulli tjetërDita
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img