Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ambasadorja e SHBA zbret në zonën e “nxehtë” të zgjedhjeve në Elbasan, pas takimit me Taulant Ballën, takohet edhe me Gaz Bardhin e PD

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73895e06d34db4120dcc3ced834af4c1

Ambasadorja e SHBA Yuri Kim ditën e sotme ndodhet në qytetin e Elbasanit.

Bëhet me dije se Kim do të zhvillojë një takim me kryetarin e grupit parlamentar Taulant Balla.

Kim dhe Balla do të diskutojnë për disa çështje pune, por nuk është zbardhur ende se çfarë specifikisht.

Pas takimit me Ballën, ambasdorja do të takohet edhe me Gazment Bardhin e PD, i cili kandidaon në qarkun e Elbasanit.

Mësohet se pas takimeve që ka ambasadorja për të zhvilluar do të ketë edhe një prononcim për mediat rreth orës 14:30.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img