Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim rezulton pozitive me COVID-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f4b24889eedc0877e05294cb1e2a2f30

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ambasadorja, përmes një postimi në rrjetet sociale. ajo shkruan se është vetë-izoluar në shtëpi, nga ku do të vazhdojë detyrat e saj. Kim u ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë vigjilentë për t’u kujdesur për shëndetin e tyre. 

“Miq, doja t’ju njoftoja se kam testuar pozitivisht për COVID-19. Unë do të vazhdoj të kryej detyrat e mia ndërsa vetë-izolohem në shtëpi për ditët në vijim. Faleminderit për urimet tuaja dhe ju lutemi qëndroni vigjilentë për shëndetin tuaj!” shkruan Yuri Kim.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img