Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Ambasadorja e re e SHBA i shkon në zyrë kryeprokurorit Çela, zbulohet për çfarë po diskutojnë

spot_img

Lajme të ngjashëm

6bbebea3566f1d59ab21e27b196966ad

Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar në zyrën e kryeprokurorit të Përgjithshëm, Olsian Çela. 

Mësohet se mes tyre po zhvillohet një takim në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme.

Sakaq, bëhet me dije se ata po diskutojnë rreth Reformës në Drejtësi.

Vlen për t’u theksuar se gjatë fjalës së parë së ambasadores në Shqipëri, ajo është shprehur se po pret me shumë kënaqësi të punojë me udhëheqesit në Shqipëri për të zbatuar reformën në drejtësi dhe për të larguar korrupsionin nga sistemi shqiptar.

Më shumë

spot_img