Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Ambasadorja Audrey Glover ‘mbledh’ ndërkombëtarët në Tiranë, i njeh me raportin e ODIHR për 30 qershorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e8520066a1decef7c8ce244578ba77a

Ambasadorja Audrey Glover, njëherësh përfaqësuese e misionit të OSBE/ODIHR ka mbledhur ditën e sotme gjithë ambasadorët e akredituar në Tiranë.

Mësohet se takimi është organizuar nga prezenca e OSBE në Shqipëri, ndërsa Glover ka njohur ambasadorët e komunitetit ndërkombëtar me gjetjet paraprake të vëzhgimit të zgjedhjeve rë 30 qershorit, si dhe iu përgjigj pyetjeve të tyre.

‘Ambasadorja Audrey Glover e Misionit të OSBE/ODIHR-it për Vëzhgimin e Zgjedhjeve njohu sot përfaqësuesit e komunitetit ndërkombëtar me gjetjet paraprake të vëzhgimit të zgjedhjeve vendore të 30 qershorit dhe iu përgjigj pyetjeve të tyre, në një takim të organizuar nga Prezenca e OSBE-së në Shqipëri’, thuhet në njoftimin e OSBE në Shqipëri.

62465707_891402704546911_2051753645925466112_o.jpg65877114_891402634546918_2173436602066403328_o.jpg65874057_891402594546922_7235976667678638080_o.jpg66376623_891402477880267_2289540107927027712_o.jpg65790393_891402571213591_5415018818890104832_o.jpg66282673_891402717880243_1478743380153335808_o.jpg66090502_891402454546936_3447174548867252224_o.jpg66426017_891402461213602_7783746175156355072_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img