Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Ambasadorja amerikane “e ngrys” në Shkodër, Yuri Kim takon gazetarët në qarkun verior dhe jep “porositë” e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka qenë mbrëmjen e djeshme në Shkodër, në kuadër të disa takimeve që ka bërë në disa qytete të vendit, pak orë para se Shqipëria të futej në ditën e zgjedhjeve.

Diplomatja e lartë e SHBA “e ka ngrysur” dje në Shkodër, ndërsa nuk ka lënë pa takuar as gazetarët e qarkut verior.

Yuri Kim ka lënë “porositë” e fundit dhe në Shkodër, pak orë para se shkodranët t’iu drejtoheshin qendrave të votimit. Ashtu siç njoftoi dhe vetë më herët gjatë ditës së djeshme, Kim do të jetë prezente sot bashkë me disa grupe të ngritura nga ndërkombëtarët në qendrat e votimit dhe të numërimit të votave.

178518884 749083052444125 2544908972159755212 n
Ambasadorja Kim me gazetarin Klodian Zhivani
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img