Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Ambasadori Soreca viziton qendrat e votimit në Tiranë, iu drejtohet komisionerëve: Sytë janë mbi ju

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadori i BE në Shqipëri, Luigi Soreca ka qenë pak më parë në shkollën “Dora D’Istria” në Tiranë, ku ka ndjekur nga afër procesin e votimit.

Ai iu ka thënë komisionerëve se “sytë e shqiptarëve” janë mbi ta.

“Ka shumë njerëz që po ju ndjekin. Zhvilklimet në Shqipëri dhe jashtë Shqipërisë, nuk dua që t’ju bvë në presion, por ka shumë vëmendje tek ju. Ju uroj punë të mbarë”, tha Soreca.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img