Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Ambasadori Soreca në qendrën e numërimit te Muzeu Kombëtar: Puna ka filluar, presim të vazhdojë me integritet të lartë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadori i BE në Tiranë Luigi Soreca, ka qenë pak më parë në qendrën e numërimit të votave në Muzeun Kombëtar në Tiranë.

Soreca shkruan se puna atje ka nisur, ndërsa delegacioni i BE pret që procesi të vazhdojë me integritet të lartë.

“#Zgjedhje2021 në #Shqipëri. Vizitë në qendrën e numërimit në Muzeun Kombëtar në #Tiranë, ku ka filluar puna. Ne presim që ajo të vazhdojë me nivelin më të lartë të integritetit dhe përgjegjësisë. Ne e mirëpresim thirrjen nga udhëheqësit e partive për rëndësinë e pritjes me durim të rezultatit të numërimit. Do të jetë po aq e rëndësishme të respektohet rezultati i shpallur nga KQZ”, shkruan Ambasadori i BE-së Luigi Soreca.

Më shumë
spot_img
spot_img