Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ambasadori Donald Lu vlerëson ministrat e qeverisë: Disa me notën 10 dhe disa me 0

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9a69db8efb5dc2dcc94082ba05afe65f

Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët në Facebook, ambasadori amerikan Donald Lu ka thënë se në qeverinë shqiptare ka ministra që ai personalistht i vlerëson me notën 10, sikundër ka edhe ministra që i vlerëson me notën zero.

Por Lu i ka kërkuar qytetarëve të mos e pyesin se kush janë ministrat e qeverisë shqiptare që ai i vlerëson me notën ‘0’ pasi nuk ka për t’i treguar emrat.

Më shumë përgjigje të ambasadorit Lu gjatë bisedës në Facebook mund t’i lexoni këtu: Ambasadori Lu i përgjigjet pyetjeve të qytetarëve për “Vetingun, Kanabisin dhe të ardhmen e Shqipërisë”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img