Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ambasadori Donald Lu takim në zyrën e Ramës, ç’po ndodh?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadori i SHBA, Donald Lu po zhvillon në këto momente një takim të përbashkët me kryeministrin Edi Rama.

Ai ka mbërritur para pak minutash në ambientet e kryeministrisë. Mendohet se mes tyre po diskutohet rreth zhvillimeve të fundit politike dhe nisjes së procesit të vettingut.vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img