Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Ambasadori britanik takon Aida Hajnaj: BKH progres për Reformën në Drejtësi! Lajme të këqija për ata që tallen me ligjin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ff07496da08e4d39dbd5fddd56b899db

Ambasadori britanik në Shqipëri Duncan Norman, ka takuar sot shefen e BKH Aida Hajnaj.

Me anë të një shënimi në rrjete sociale, Norman thotë se patën një takim të frytshëm, dhe u shpreh se krijimi i BKH-së është progres për Reformën në Drejtësi, Gjyqësorin dhe Luftën ndaj Korrupsionit.

“Lajme të këqija për ata që tallen me ligjin”, shkruan Norman.

“Takim i mirë me drejtoreshën e BKH-së Aida Hajnaj. Krijimi i BKH-së është progres i prekshëm për Reformën në Drejtësi, pavarësinë në gjyqësor, luftën ndaj korrupsionit dhe lajme të këqija për ata që tallen me ligjin”.

Më shumë

spot_img
spot_img