Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Ambasadorët e Francës dhe Gjermanisë braktisën sallën sapo Rama nisi të flasë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img