Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Ambasada ruse provokon italianët para zgjedhjeve, nxjerr foton e Putin me liderët politik dhe shkuan: Kemi çfarë të mbajmë mend

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vetëm tre ditë para zgjedhjeve në Itali, ambasada ruse në Romë provokon duke postuar foto të presidnetit rus, Vladimir Putin me liderët politik të Italisë.

Ambasda poston foto ku Putin shihet duke shtrënguar duart me të gjithë liderët politik, teksa në postim thuhet “kemi çfarë të mbajmë mend”.

Në foto-galerinë shihet Putin me Matteo Salvini, Giuseppe Conte Luigi Di Maio, Enrico Letta, Silvio Berlusconin, Sergio Mattarella etj. Zgjedhjet e përgjithshme në Itali do të mbahen më 25 shtator.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img