Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Ambasada Ruse në Tiranë jep njoftimin e rëndësishëm: Ndërpriten përkohësisht pritjet e vizitorëve (Arsyeja)

Lajme të ngjashëm

Ambasada ruse në Shqipëri njofton se nga data 25 prill Dega Konsullore, për arsye teknike do të ndërpresë përkohësisht pritjet e vizitorëve.

Me anë të një psotimi, ambasada njofton se për kohën e rifillimit të punës së Degës Konsullore do të njoftohet më vonë në ëeb-site dhe rrjetet sociale të Ambasadës.

Pas rifillimit të punës, pritja në Degën Konsullore për vizitorët do të bëhet në adresën e re: Tiranë, Mjull-Bathore, rr.Dervish Shaba, Ambasada e Rusisë në Shqipëri. Hyrja për në Degën Konsullore do të jetë nëpërmjet rrugës Xhaferr Shaba, oborri i pasëm i Ambasadës.

Njoftimi i plotë:

NJOFTIM PËR VIZITORËT PËR REGJIMIN E PUNËS DHE TRANSFERIMIN E DEGËS KONSULLORE

Të nderuar vizitorë!

Ju njoftojmë se nga data 25 prill 2022 (!) Dega Konsullore e Ambasadës Ruse në Shqipëri, për arsye teknike, ndërpret përkohësisht pritjet e vizitoërve.

Për kohën e rifillimit të punës së Degës Konsullore do të njoftohet më vonë në ëeb-site dhe rrjetet sociale të Ambasadës.

Pas rifillimit të punës, pritja në Degën Konsullore për vizitorët do të bëhet në adresën e re: Tiranë, Mjull-Bathore, rr.Dervish Shaba, Ambasada e Rusisë në Shqipëri. Hyrja për në Degën Konsullore do të jetë nëpërmjet rrugës Xhaferr Shaba, oborri i pasëm i Ambasadës (shiko hartën).


Më shumë