Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ambasada e SHBA-së e quan “peshk të madh”, Emiljano Shullazi dhe grupi i tij dalin para Gjykatës Speciale, do mbrohet nga avokatja amerikane

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme GJKKO ka zhvilluar një seancë për Emiljano Shullazin dhe anëtarët e grupit të tij.

Seanca po zhvillohet për Emiljano Shullazin, Blerim Shullazin, Gilmando Danin, Endrit Qyrja dhe Endrit Zelën.

albsig

Përveç avokatit Meçe është paraqitur në Gjykatë edhe avokatja amerikane.

Mësohet se Lambrini Nassis avokatja greko-amerikane do të mbrojë Emiljano Shullazin.

Avokatja Nassis tashmë është miratuar nga Dhoma e Avokatisë në vendin tonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img