Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0.5kmh
20 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022
spot_img

Ambasada e SHBA në Tiranë kërkon të punësojë një kopshtar, si të aplikoni

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nëse mendoni se i plotësoni kushtet, Ambasada e SHBA në Tiranë ka një mundësi punësimi për ju.

Ambasada amerikane reklamon shpesh në rrjetet sociale vendet e lira të punës, apo mundësi të tjera për të rinj dhe të reja që duanë të bëhen pjesë e programeve të rëndësishme.

albsig

Por së fundmi, në atë “pak tokë amerikane” në Tiranë, kërkohet një person i kualifikuar që të kujdeset për gjelbërimin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img