Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Ambasada e SHBA jep njoftimin E RËNDËSISHËM: Ja kur fillon aplikimi për Lotarinë Amerikane

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

23e9873e58a10281d6b4404bb94039f3

Ambasada e SHBA në Tiranë jep njoftimin e rëndësishëm për hapjen e aplikimeve për Lotarinë Amerikane.

Sipas Ambasadës, regjistrimet hapen më datë 7 tetor në orën 18.00 me orën shqiptare dhe do të mbyllen më datë 10 nëntor, ora 18.00.

“Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)! Për më shumë informacion, klikoni këtu: http://ow.ly/7dCz50BFoLx

Vazhdoni të na ndiqni në Facebook, Tëitter dhe instagram gjatë kësaj kohe, për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj”, thuhet në njoftim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img