Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ambasada e SHBA uron Bajram Begajn: Presim me kënaqësi që të forcojmë më tej partneritetin midis vendeve tona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada Amerikane në Tiranw ka uruar Bajram Begaj për zgjedhjen në postin e kreut të ri të shtetit. 

Ambasada shkruan se si Shef i Shtabit të Përgjithshëm, Begaj kontribuoi në mënyrë domethënëse në bashkëpunimin midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, në fushën e mbrojtjes.

albsig

“Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës uron Bajram Begaj për zgjedhjen e tij si Presidenti i ardhshëm i Shqipërisë. Si Shef i Shtabit të Përgjithshëm, ai kontribuoi në mënyrë domethënëse në bashkëpunimin midis Shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë në fushën e mbrojtjes. Ne presim me kënaqësi që të vazhdojmë të punojmë me të në detyrën e tij të re dhe të forcojmë më tej partneritetin midis vendeve tona”, thuhet në postimin e Ambasadës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img