Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Ambasada Amerikane pyet shqiptarët: Kjo pamje madhështore është në SHBA apo Shqipëri?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Faqja zyrtare e Ambasadës Amerikane në Tiranë ka publikuar këtë foto dhe pyet shqiptarët nëse kjo pamje madhështore i përket Shqipërisë apo SHBA-ve.

“Kjo pamje madhështore malore mund të jetë në veriun e Shqipërisë ose në Montana të Shteteve të Bashkuara. Po ku mendoni se është bërë vërtetë kjo foto, këtu apo atje?”, pyet Ambasada.

Pa hë si thoni ju?

Më shumë

spot_img