Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Ambasada Amerikane nuk kursen lavdet: Faleminderit Air Albania dhe Edi Rama (DEKLARATA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada Amerikane në Tiranë nuk kursen lavdet për kompaninë e fluturimit Air Albania dhe kryeministrin Edi Rama.

Kjo pasi, gjatë ditëve të fundit, siç bën me dije Ambasada, janë ndihmuar 64 qytetarë dhe rezidentë amerikanë të udhëtojnë nga Shqipëria me ndihmën e qeverisë.

“Gjatë dy ditëve të fundit, kemi ndihmuar 64 qytetarë dhe rezidentë amerikanë të udhëtojnë nga Shqipëria me ndihmën e qeverisë së Shqipërisë. Faleminderit Air Albania, Edi Rama dhe të gjithë ata, solidariteti bujar i të cilëve i ndihmoi ata të niseshin nga Shqipëria për të vijuar udhëtimin e tyre në Shtetet e Bashkuara”, thuhet në deklaratën e Ambasadës Amerikane.

91226457_1184799438397455_2198869113470713856_n_1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img