Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Ambasada Amerikane në Shqipëri më ka bllokuar Instagram-in”, Stresi: Për zonjën Kimete…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesa duket “Instagrami” i Stresit e ka një problem dhe reperi ditën e djeshme është detyruar të japë një përgjigje për fansat e tij.

Përmes një video ai ka treguar se Instagrami i tij është bllokuar nga Ambasada Amerikane në Shqipëri dhe se do të zhbllokohet më datë 12 të këtij muaji (qershor) dhe prandaj nuk ka mundësi që tu kthejë përgjigje ndjekësve të tij.

 “Juve që më keni shkruar në Instragram, është e pamundur t’u kthej përgjigje se ma kanë bllokuar deri me datë 12 qershor, Ambasada Amerikane e Shqipërisë më ka bërë report për zonjën Kimete, Kim, nuk është problem. Ju kërkoj ndjesë, deri me datë 12.06 nuk mundem që t’u përgjigjem”, ka thënë Stresi.

Prej muajsh Stresi ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar pasi pas protestave për vrasjen e Klodian Rashën u shpall në kërkim nga Policia shqiptare.

198640237 162257552542936 618319271566608694 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img