Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e vet: Dëshiron të largohesh nga Shqipëria? Dërgo një e-mail sot para orës 10:00

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e saj të cilët duan të largohen nga Shqipëria.

Ata duhet të dërgojnë një e-mail sot para orës 10:00 me orën shqiptare.

“Ambasada Amerikane ka marrë informacion mbi dy fluturime që mund të udhëtojnë për në qytete europiane, nga ku pasagjerët mund të marrin fluturime për në Shtetet e Bashkuara. Nëse je qytetar amerikan dhe dëshiron të largohesh nga Shqipëria, dërgoni një email sot, përpara orës 10:00 (ora shqiptare) në [email protected] “, thuhet në njoftimin e Ambasadës Amerikane.

Më shumë


spot_img

spot_img