Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm për “Lotarinë Amerikane 2023”: Të gjithë aplikuesit duhet të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada Amerikane në Tiranëka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë aplikuesit e lotarisë amerikane.

Përmes një postimi në “Facebook” Ambasada këshillon të gjithë qytetarët që të mbrojnë veten nga mashtrimi, duke theksuar dhe njëherë faktin se për të aplikaur për  “Lotarinë Amerikanë 2023” nuk nevojiten para.

“Mbrojeni veten nga mashtrimet: Nuk nevojiten para për t’u regjistruar për Lotarinë Amerikane 2023. Për informacion të detajuar, klikoni këtu: https://dvprogram.state.gov/”, shkruan Ambasada.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img