Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Amari i ‘dhuroi’ Oltës unazën më të bukur dhe ajo tha ‘Po’ përgjithmonë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Olta Gixhari tashmë është bërë nënë dhe nuk “e mban vendi” nga gëzimi, të cilin e shfaq thuajse çdo ditë përmes postimeve në rrjete sociale.

Ajo po shijon ditët më të bukura të jetës së saj në Spanjë, me bashkëshortin dhe djalin e sj Amar. Tashmë e gjithë bota e aktores vërtitet rreth bebushit të saj, të cilin ende nuk na e ka prezantuar me fytyrë.

Mirëpo pavarësisht se nuk e kemi parë fytyrën e ëngjëllit të vogël, mami Olta shpeshherë ndan foto me Amarin, siç ishte dhe kjo e sotmja.

“…dhe thashë PO përgjithmonë”- shkruan Olta krahas fotos ku ka vendosur “unazën” nga i biri.

olta.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img