Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Altin Goxhaj sulmon Bashën: E ka kthyer PD-në në një arkivol me kufomë që po qelb gjithë dynjanë, në Shqipëri mungon opozita

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Avokati Altin Goxhaj ka akuzuar kryedemokratin Lulzim Basha se e ka kthyer PD-në në një arkivol me një kufomë brenda e cila po qelb vendin.

Ai tha në një intervistë në Fax News se Shqipërisë i mungon opozita, pasi PArtia Demokratike nuk egziston më për faj të Bashës, i cili e ka çuar drejt degradimit.

“Këtu ne do bëjmë agorën tonë, për të mbrojtur qytetarët nga mungesa e një opozite dhe përballë diktaturës. Në këtë moment është vërtetuar që nuk ka parti opozitare, ka vetëm një kufomë, një zombi që quhet Partia Demokratike. Ka qenë PD, nuk është më. Tani është vetëm një arkivol me një kufomë që po kalbet dhe po qelb gjithë dynjanë. Arsyeja e vetme është Lulzim Basha, kurse shkaku kryesor quhet Soros”, tha Goxhaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img