Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

‘Alo policia, urgjent te Fresku’, qytetarët kapin burrin e moshuar që ndiqte vajzën! Policia e prangos te shkallët e pallatit (I gjen prezervativë dhe viagra)

Lajme të ngjashëm

Një vajzë e re ka kërkuar ndihmën e policisë pasi një person i moshuar e përndiqte.

Me marrjen e telefonatës së vajzës e cila kërkonte ndihmë, efektivët e komisariatit nr. 4, i vihen në ndihmë vajzës në zonën e Freskut ndërsa aty disa qytetarë e kishin kapur burrin e moshuar duke pritur mbërritjen e patrullës. E gjithë ngjarja është publikuar nga emisioni 112 në Report Tv.

Pas mbërritjes efektivët kryejnë shoqërimin e burrit i cili refuzon të shkojë në komisariat por dy efektivët e marrin me forcë duke e kapur nga të dyja krahët. Gjatë kontrollit, atij i është gjetur një sasi e madhe prezervativësh dhe viagrash. Ai është proceduar penalisht ndërsa rrezikon dënimin me burg nga 6 muaj deri në 4 vite.

 

Screenshot_14.jpgScreenshot_13.jpg


Më shumë