Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Almeda dhe Tolgahan zbulojnë emrin e vajzës së tyre, pritet të bëhen prindër për herë të dytë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b083bdccd347baa0b33488a16351b785

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayman, pritet të bëhen prindër të një vajze.

Çifti janë në pritje të fëmijës së dytë dhe në një intervistë për një emision turk ata kanë zbuluar edhe emrin e vajzës.

Almeda tha se emri që kanë menduar për t’i vendosur së bijës është Alina. Lajmin se janë në pritje të një vajze e kanë bërë përmes një postimi në rrjetet sociale.

Po në këtë emisionin, djali i tyre Efehan kërceu dhe këndoi këngën shqipe “Qingji i vogël” pasi ishte e preferuara e tyre.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img