Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Almeda Abazi publikon videon epike të djalit të saj, shkakton të qeshura në emisionin turk duke kërcyer këngën e famshme shqipe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Almeda Abazi ka publikuar një video shumë të ëmbël të djalit të tij Efehan.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar edhe këngën e preferuar të Efehan në gjuhën shqipe.

Teksa ishin të ftuar në një emision turk, djali i vogël i ka kërkuar Almedës që të vendosë këngën “Qingji i vogë” dhe reagimi i tij ka qenë i veçantë.

Menjëherë ai e ka kërcyer duke ndjekur ritmin e këngës, ndërsa prezantuesja, Almeda dhe bashkëshorti i saj Tolgahan shpërthyen në të qeshura. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img