Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Almeda Abazi marton motrën, dalin pamjet nga ceremonia madhështore

spot_img

Lajme të ngjashëm

Motra bukuroshe e Almeda Abazit, Ilda dje i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e saj disavjeçare me partnerin turk, Kenan Sipahi.

Në një ceremoni madhështore Ilda dhe Kenan i thanë “Po” njëri-tjetrit. Ka qenë vetë Almeda, e cila na tregoi detajet e kësaj ceremonie përmes disa videove në rrjetet sociale.

Epo, ashtu si dhe duhej të gjithë vëmëndjen e rrëmbeu Ilda dhe të gjithë sytë ishin nga nusja përrallore.

Screenshot 3 46

Me një fustan të thjeshtë dhe shumë elegant Ilda shkëlqente në ditën më të bukur të jetës së saj.

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove.

Kujtojmë që një muaj më parë, Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër për herë të dytë.  Në jetën e tyre erdhi një tjetër ëngjëll, një vajzë, të cilën çifti vendosën ta pagëzonin me emrin Alina.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img