Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

“Allahu të udhëzoftë”, hajduti i vjedh atletet te dera e shtëpisë, reperi shqiptar publikon VIDEON

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gold Ag ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë tek hyrja e ndërtesës ku ai banon. Nga pamjet e publikuara shihet se si një djalë i ri është afruar tek dera e reperit dhe ka vjedhur atletet e tij.

 “Po të m’i kërkoje do t’i jepja me dëshirë’’, ka thënë mes tjerash Ariani.

“Ai që nuk ka i vjen marre edhe me t’lyp, po hajni asnjëherë nuk është i varfër por hajn me zanat. Nuk e kisha postu po le t’jetë e nevojshme për tjerët se dikush mund ti ket’ vetëm ato.Ramazani dikuj s’ja len shejë

Me mi pas lyp ti kisha dhon me qef , ama me marë të hujën si n’bahçe t’babës ki mundësi me marë n‘thu diku.

Edhe unë si i ri s’kom pas shumë, ama me vjedhë nuk m‘ka bo vaki.

Allahu të udhëzoftë’’, ka shkruar reperi sipër videove.

Më shumë
spot_img
spot_img