Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Alketa Vejsiu komenton veprimin e Robert Aliajt: Kontrata juridike dhe morale ia ndalon largimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5c6f57456ead4a41f393b610b255eb6a

Prezantuesja e show-t “Dance with me” ka komentuar për Newsbomb.al veprimin e anëtarit të jurisë Robert Aliaj, i i cili mbrëmjen e djeshme braktisi sallën ku zhvillohej eventi, për ta ndjekur atë nga një zyrë e televizionit.

Moderatorja e njohur theksoi se Aliaj nuk mund të largohet nga shfaqja për shkak se ka lidhur një kontratë me produksionin.

“Roberti është Roberti, ‘mbreti i dramës’, por nuk ka ikur se është në kontratë juridike dhe morale”, ka thënë Vejsiu për Newsbomb.al.

E pyetur nëse Aliaj do të pranojë dyshen Sejfulla Myftari (Cekja)-Markela Dede si kërcimtarë, për të cilët ai shfaqi të gjithë revoltën duke u larguar nga studio, Alketa thekson se asgjë nuk do të ndryshojë nga spektakli.

“Show vazhdon, show must go on. Roberti është talent. Ka një autoironi që i bën mirë televizionit të sheqerosur shqiptar dhe është magnet për mediat. Show i tij është show ynë”, shprehet Alketa.

Lexo edhe: “S’ duroj dot të tillë estradë”, Robert Aliaj “braktis” live spektaklin “Dance with me”

Më shumë

spot_img
spot_img