Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Alien: Covenant, del traileri i frikshëm i filmit të famshëm (Video)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është publikuar traileri i filmit “Alien: Convenant” nga regjisori i famshëm Ridley Scott.

Filmi pritet të dalë në kimena në Maj të 2017-ës dhe ështqë vazhdim i filmit të parë të publikuar në 1979-ën. Në rolin e aktorëve kryesorë janë kasta e filmit Prometheus, Noomi Rapace dhe Guy Pearce së bashku me fytyra të reja si Katherine Waterston, Demian Bichir, Billy Crudup, and Danny McBride.

Filmi pritet të jetë plot skena aksioni horror dhe fantashkencë, duke u rikthyer në origjinalitet. /Newsbomb.al

 

Më shumë


spot_img

spot_img