Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Alfred Peza komenton programet e PD dhe LSI: Do rikthejnë “ÇEKUN E BARDHË” dhe “PIRAMIDAT”, Basha dhe Kryemadhi do jenë si Vehbiu dhe Sudja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5b7f0948dae430108498a45af8f013cd

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img