Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Alfred Cako kundër distancës dhe masave kufizuese: Çfarë i keni këto, lërini mo njerëzit të bëjnë dashuri!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b51430d99af072ef4d4aede1fba83fb4

Konspiracionisti Alfred Cako ditën e sotme në emisionin “Rrethi katror” ka debatuar me gazetarin Bledi Mane për sa i përket ruajtjes së distancës dhe rregullave anti-COVID.

Ishte gazetari Bledi Mane ai që fillimisht i bëri thirrje qytetarëve që të ruhen dhe të ndërgjegjësohen, për shkak se ka patur shtim të rasteve të reja në ditët e fundit.

“I them qytetarëve ta lënë Korçën, se është bërë Korça si Dhërmiu i dimrit, t’i lënë mbledhjet në grupe nëpër restorante e kafene, seps eshikoni si janë shtuar rastet. U them të mbajnë maskën e të ruajnë distancën fizike, dhe nëse ka ditë me diell ta shijojnë atë kafe në dorë duke ecur”, tha Mane.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Cakos, i cili u shpreh se njerëzit duhen lënë të bëjnë dashuri.

“Ç’i ke këto mo, lërini mo njerëzit të bëjnë dashuri, lërini mo përrallat”, tha Cajo.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img