Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Alex Soros për Krishtlindje në Tiranë, poston fotot piktoreske

spot_img

Lajme të ngjashëm

7cfc9ff8f36aa1cddb2d7da0d7d0ad04

Rikthehet në Tiranë djali i miliarderit amerikan George Soros, Alex.

Alexander Soros vizitoi Beogradin pak ditë më parë ku u takua me kryeministren serbe Ana Brnabic. Por duket se festën e Krishtlidnjes ai ka zgjedhur ta kalojë në Tiranë.

“E dashuroj këtë qytet. Tirana, Shqipëri. Tregu i Krishtlindjes në sheshin Skënderbej”, shkruan ai.

Në rrjetet sociale Alex Soros ka postuar dhe pamjen e Tiranës nga dhoma e hotelit ku po qëndron.

dsfgxdfgdfhdetnh.jpg

dfgdeghdfhehjhjgfh.jpg

Më shumë

spot_img