Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Alex Rodriguez nuk kapërcen dot ndarjen dhe fillon të sillet si “gocë e lënduar”, bën deklaratën e fortë: J.Lo nuk ishte gjë në shtrat!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Si duket Alex Rodriguez nuk e ka kapërcyer ende ndarjen nga Jennifer Lopez dhe sidomos tani që ajo është e lumtur krah Ben Affleck.

Sipas “National Enquirer”, Rodriguez po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat dhe është një femër e akullt.

Burime pranë çiftit bëjnë me dije se Alex dhe Jennifer para se të ndaheshin kishin humbur romancën dhe shkëndijat e tyre dhe rrallë kanë kaluar momente intime.

Madje, madje burimet shtojnë se çifti hiqej si i dashuruar para kamerave, së në shtëpi flinin në dhoma të ndara.

“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”, vazhdoi burimi duke shtuar se ata kishin humbur dhe besimin tek njëri-tjetri.

Më shumë

spot_img