Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Alesia Bami prezanton babain dhe vëllain, ja si duket krah tyre (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Pas largimit nga emisioni 'Stop Alesia Bami ka qenë në qendër të vëmendjes. Ndërsa prej disa kohësh ajo po angazhohet në emisionin "E diell'.

Alesia është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka prezantuar për fansat babain dhe vëllain e saj.

"Se ti je dashuria ime, babitë dua", shkruan ajo krahas fotos me të atin.

Ndërsa në foton em të vëllain shkruan: 'Shpirti im".

-640-0-5ca67bb6d85de.jpg

-640-0-5ca67bb5d607d.jpg

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese