Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Aleksia feston sot 20-vjetorin, Niko Peleshi ndan foton e veçantë me familjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në familjen e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi ka festë. Vajza e tij, Aleksia feston ditëlindjen e 20-të.

Ka qenë vetë ministri Peleshi që ka ndarë në Instagram një foto, ku prezanton për herë të parë të gjithë familjen.

Rreth tortës me qirinj janë Niko Peleshi, bashkëshortja, dy djemtë dhe padyshim vajza e ditëlindjes, Aleksia.

Më shumë
spot_img
spot_img