Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aleksandër Çipa i kthen përgjigje Çim Pekës: Gjithë jetën si qen lehe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në foto një grup gazetarësh shqiptarë gjatë vizitës në redaksitë e gazetës “Zaman” dhe “Zaman today” në Stamboll

Por Peka reagoi duke akuzuar kolegët duke thënë se: “Tani të kthehemi tek thelbi. Sot disa gazetarë shqiptarë janë solidarizuar me “Zaman”. Çfarë do të thotë se janë solidarizuar në mbështetje të lirisë së mediave në Turqi. Komedi, qesharakë, të pavërtetë…. Prandaj pjesë e komedisë së fotografisë së mësipërme nuk ja vlen të bëhesh. Në atë foto ka edhe spekulant që gjithë jetën e tyre si gazetar e kanë kaluar duke drejtuar shoqata gazetarësh fantazmë për të nxjerrë ndonjë donacion, duke lëshuar certifikata false gazetarësh për leke xhepi, apo më keq akoma, duke prodhuar fletërrufe kundër gazetarëve që nuk mendojnë si Edi Rama”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img