Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Aleatët presion PD: Djegim mandatet nëse para Vitit të Ri nuk votohet për …

spot_img

Lajme të ngjashëm

Nard Ndoka dhe Dashamir Shehi, dy nga aletatët e Partisë Demokratike kanë shtuar presionet ndaj saj, nëse edhe këtë herë mazhoranca ‘nuk e vë ujin në zjarr’ për vettingun në politikë.

albsig

Si Ndoka ashtu dhe Shehi janë shprehur për A2 News se nëse Qeveria nuk pranon propozimet e opozitës për vettingun atëherë reagimi duhet të jetë i menjëhershëm dhe radikal duke djegur mandatet.
Madje Dashamir Shehi është treguar i prerë kur ka thënë se ndryshimi duhet të ndodhë përpara Vitit të Ri.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img