Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Albi Serani, largohet nga Prokuroria e Përgjithshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sërish ndryshime me ardhjen e Arta Markut në krye të Prokurorisë. Zëdhënësi i palodhur i Prokurorisë së Përgjithshme Albi Serani është larguar nga detyra.

albsig

Serani, zëri i Prokurorisë përgjatë 5 viteve, ka komunikuar për kolegët largimin e tij përmes një e-maili zyrtar falenderues.

“Të nderuar kolegë!

Gjatë 5 viteve të fundit kam pasur kënaqësinë të bashkëpunoj me Ju. Për mua personalisht, kjo periudhë ka qenë shumë intensive dhe më ka ndihmuar shumë në aspektin profesional.

Unë ndihem shumë i nderuar për raportet e krijuara me gjithësecilin prej Jush dhe shpresoj që rrugët tona të bashkohen sërish, gjithnjë për të ruajtur miqësinë dhe komunikimin korrekt që kemi zhvilluar deri më tani.

Duke Ju uruar të gjithë Vit të Ri të mbarë dhe sa më shumë fat, Ju njoftoj që, duke filluar nga dita e sotme, unë nuk do të jem më pjesë e Prokurorisë së Përgjithshme.

Ju faleminderit për gjithçka!”, shkruan Serani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img