Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Albërije Hadërgjonaj ka probleme me shëndetin: Nuk kam qenë mirë, por nuk jam testuar nga koronavirusi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

352609bbab9a274bc3907f66c3610d2c

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit ditët e fundit.

Ajo ka publikuar një video në Instastory pas aktivitetit fizik që ka bërë, ku shprehet se nuk ka qenë mirë këto ditë.

Albërija tregon se pavarësisht gjendjes shëndetësore, nuk është testuar, por ka ndjekur mjekime popullore me çaj limoni e xhinxheri.

Ndonëse rekomandohet qëndrimi në shtëpi në raste simptomash të koronavirusit, këngëtarja këshillon fansat e saj që të bëjnë sa më shumë aktivitet fizik.

‘Sapo mbarova rutinën e ditës, edhe pse kam qenë me grip këto ditë, nuk jam testuar. Kam qenë jo mirë këto ditë megjithatë ushqehuni mirë, aktivitet fizik dhe s’keni asnjë lloj problemi! Ju dua shumë, qëndroni në formë’, thotë ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img