Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Albërie Hadërgjonaj me vajzat në hotelin luksoz, FOTOT nga Turqia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mosha duket se është thjeshtë një shifër për këngëtaren e njohur, Albërie Hadërgjonaj.

Në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, ajo duket si një shoqe me dy vajzat e saj. Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar disa foto nga hoteli luksoz ku po qendrojnë.

Ato shfaqen të veshura me fustane ngjyrë blu, mjaft elegante, teksa qeshin e festojnë me shampanjë.

Duket se të treja po ia kaalojnë shumë mirë dhe me siguri do të ketë edhe foto të tjera që do i ndajnë me fansat e tyre.

b.png

c.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img